Skip to main content

Skup wierzytelności

Masz wierzytelności u swojego dłużnika i chciałbyś jak najszybciej odzyskać swoje należności? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wykupimy Twoje wierzytelności! Oszczędź czas i zapobiegnij wszczęciu postępowania w związku z niewypłacalnością.

Osoba, która decyduje się sprzedać swoje wierzytelności traci wszelkie prawa i obowiązki z nimi związane.

Skup długów

Jeśli jesteś wierzycielem, możesz odzyskać swoje należności np. poprzez sprzedanie długu firmie windykacyjnej, gwarantuje Ci to Kodeks Cywilny! Sprzedaj nam swoje wierzytelności, a razem z nimi prawa i obowiązki związane z długiem. Dzięki temu nie będziesz musiał już odpowiadać na zarzuty przedstawiane przez dłużnika.

Dłużnik nie musi wiedzieć o tym, że przenosisz na nas swoją wierzytelność (o ile nie sprzeciwia się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania). Wycenę kupna wierzytelności przeprowadzamy na podstawie wywiadu gospodarczego. Im wyższe prawdopodobieństwo na odzyskanie należności, tym więcej pieniędzy otrzymasz za sprzedaż swojej wierzytelności!

Skup weksli

Potrzebujesz zyskać pieniądze w krótkim czasie? Zdecyduj się na sprzedaż Deputo weksli własnych lub in blanco! Możesz zdecydować się na sprzedaż weksla z przekroczonym terminem płatności lub takiego, którego termin jeszcze nie upłynął.

Zabezpiecz się na wypadek, gdyby strona zobowiązana nie zdecydowała się na wypłatę należności. Pamiętaj, że środki w wekslu są zamrożone i mimo wystawionej daty wpłaty z tytułu posiadania weksla, można nie otrzymać należności.

Skontaktuj się z nami i sprzedaj swoje weksle – pieniądze otrzymasz od razu, bez windykacji i prowadzenia sporów z dłużnikiem!

Chcesz odzyskać pieniądze za posiadane wierzytelności?
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI