Skip to main content

O nas

Sensem każdego przedsięwzięcia gospodarczego są przychody i zyski. Umowy i faktury zapłacone w oznaczonym terminie są narzędziami, którymi posługują się obie strony relacji biznesowej.

Kiedy zaczynasz współpracę z nowym partnerem, masz nadzieję, że wywiąże się on z ustaleń, ale nie musisz wiedzieć, jak sprawdzić jego wiarygodność i wypłacalność. W czasie realizacji kontraktu brak płatności za towar lub usługę może być powodem problemów z prowadzeniem firmy i utraty płynności finansowej.

Służymy pomocą w tych trudnych momentach, zarówno przed podpisaniem umowy, jak i w egzekwowaniu zapłaty.

Pożyczenie komuś pieniędzy najczęściej pomaga tej osobie w osiągnięciu celu lub w wyjściu z kłopotów. Jeśli jednak pożyczka nie wraca do wierzyciela, a dłużnik unika kontaktu, nie warto czekać zbyt długo. Powierz nam odzyskanie środków.

Świadczymy usługi windykacyjne na rzecz przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Skupujemy należności, potwierdzamy wiarygodność przyszłych partnerów biznesowych.

Jesteśmy spółką z kapitałem wysokości 200 tysięcy złotych, która funkcjonuje na rynku od kilku dobrych lat. Stosujemy niestandardowe metody windykacji, które równolegle z działaniami prawnymi pomogły wielu naszym klientom odzyskać swoje pieniądze. Posiadamy pięć biur w Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, dzięki czemu bardzo sprawnie działamy na rynku europejskim.

Odzyskamy Twoje pieniądze – na koszt dłużnika, z odsetkami, w krótkim terminie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI